Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park

  • 111 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Εκλεκτή τοποθεσία του Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park Λονδίνο με 3 υπνοδωμάτια επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Μουσείο Επιστημών του Λονδίνου που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα 111 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το Παλάτι του Κένσινγκτον απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σχεδόν 15 λεπτά οδικώς από το Μάτι του Λονδίνου. Το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park απέχει μόλις 100 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Πάρκο Holland και μόλις 1 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό London Shepherd's Bush.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park Λονδίνο
Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube
Τιμή μόνο για κινητά

Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube

7.4
Καλό 16 σχόλια
492 μ από το κατάλυμα
3Br Notting Hill Amazing Location
Τιμή μόνο για κινητά

3Br Notting Hill Amazing Location

626 μ από το κατάλυμα
USD 665 USD 599
ανά νύχτα
Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location
Τιμή μόνο για κινητά

Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location

8.0
Πολύ καλό 36 σχόλια
634 μ από το κατάλυμα
USD 193 USD 174
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kensington (Olympia)
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Πρόσβαση στο διαδίκτυο
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
    • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park περιλαμβάνουν Μουσείο Φυσικής Ιστορίας του Λονδίνου, Χάιντ Παρκ καθώς και Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park;
      Η τιμή κράτησης στο το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park θα είναι 345£.
    • Πώς πληρώνω στο το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park;
      Οι πελάτες του το Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park μπορούν να πληρώσουν με American Express, Visa και Diners Club καθώς δέχονται και άλλους τρόπους πληρωμής.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Julie's & Bar και Julie's και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 111 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Kensington (Olympia)
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lovely 3 Bedroom Apartment In Holland Park Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο